Vyhľadávanie

Vzory prevádzkových poriadkov  -  k dispozícii súbory na stiahnutie   vydané 30.10.2019
Prosíme všetkých klientov a žiadateľov, aby používali vzory prevádzkových poriadkov, ktoré vypracoval Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a zverejnil ich na svojich stránkach. (Tieto vzory sa priebežne aktualizujú.)  Vyplnený formulár  (vzor) aj s prílohami prineste do podateľne Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom vo Zvolene v 3 kópiách
V prípade nejasností sa podľa typu zariadenia obráťte na odborných pracovníkov jednotlivých oddelení:

oddelenie hygieny vyživy, tel.: 045/ 555 23 57, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  
oddelenie hygieny detí a mládeže, tel.: 045/ 555 23 55, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
oddelenie hygieny životného prostredia, tel.: 045/ 555 23 54, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
oddelenie preventívneho pracovného lekárstva a toxikológie, tel.: 045/ 555 23 56, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 
súbor na stiahnutie:  vzor 02 - ubytovacieho zariadenia
súbor na stiahnutie:  vzor 11 - pre chemické laboratóriá pri školách v súvislosti s prácou s nebezp. chemickými faktormi - výstražné symboly